Języki obce

Instytut Madelaine rozpoczął swoją działalność w 1997 roku. Na bazie wieloletnich doświadczeń, a jednocześnie z pełną otwartością na zachodzące zmiany uczymy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

Języki Obce:

Przedmioty szkolne:

Uczymy języków i przedmiotów szkolnych na wszystkich poziomach – w Warszawie w naszej siedzibie przy ul. Konwiktorskiej, z dojazdem do Ucznia oraz online przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi.

Pomagamy w odrabianiu lekcji. Pracujemy w trybie indywidualnego nauczania. Przy zajęciach łączonych wysyłamy nauczycieli dwóch lub więcej specjalizacji (np. angielski i matematyka, hiszpański i fizyka).

Stosujemy się do wymogów Ministerstwa Oświaty, jednocześnie wprowadzając nowatorskie i autorskie programy nauczania tworzone na potrzeby Klienta.

Prowadzimy zajęcia w siedzibie naszej szkoły, dojeżdżając do biur, firm i mieszkań prywatnych. Świadczymy również profesjonalne zajęcia online przy wykorzystaniu nowoczesnych komunikatorów.

Specjalizujemy się w zajęciach indywidualnych lub małych, 2-3 osobowych grupach.

Fachowo przygotowujemy do wszystkich egzaminów językowych, jak również matur, egzaminów ósmoklasistów i egzaminów poprawkowych.

Nauka języków obcych i przedmiotów szkolnych z pasją

Dzięki indywidualnemu dopasowaniu charakteru i sposobu nauczania naszych Lektorów do potrzeb Uczniów, jesteśmy w stanie osiągać spektakularne wyniki akademickie w krótkim czasie.

Wystawiamy wewnętrzne certyfikaty i zaświadczenia.

Oprócz języków obcych i przedmiotów szkolnych, prowadzimy kursy obsługi komputera oraz podstawowych narzędzi komputerowych (takich, jak pakiet Office, w tym Microsoft Word, Excel i PowerPoint).

Wysyłamy swoich lektorów do placówek edukacyjnych (przedszkola, szkoły, kursy).

Dzięki indywidualnemu dopasowaniu charakteru i sposobu nauczania naszych Lektorów do potrzeb Uczniów, jesteśmy w stanie osiągać spektakularne wyniki akademickie w krótkim czasie.

Mamy bardzo dogodny system płatności (płatność po każdym miesiącu jedynie za lekcje, które rzeczywiście zostały przepracowane).