Nauka stacjonarna

Specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym lub w małych grupach do 3 osób. Dzięki temu możemy perfekcyjnie ukierunkować się na potrzeby Uczniów i personalizować nasze zajęcia. 

Spotkanie przed rozpoczęciem nauki daje możliwość skutecznego dopasowania systemu pracy i dobrania odpowiedniego lektora  pod względem metodycznym i merytorycznym, ale również pod względem charakteru i temperamentu.

Psychologiczny aspekt nauki bowiem pełni ważną rolę w efektywności procesu nauczania. System motywacji i sprzyjająca atmosfera pomagają osiągnąć zamierzone cele.

Prowadzimy zajęcia w siedzibie Instytutu przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie, jak i dojeżdżamy do Was na terenie Warszawy, dostosowując się do Waszych warunków. Tradycyjna nauka face to face jest skuteczną, sprawdzoną przez nas od ponad 20 lat metodą, angażującą wszystkie zmysły i pozwalającą uzyskać świetne rezultaty.

Proponujemy wszelkie możliwe poziomy zaawansowania

Stosujemy programy autorskie, podręczniki sprawdzone podczas naszej wieloletniej pracy i najbardziej innowacyjne połączenia aplikacji i mediów do skutecznej, błyskawicznej nauki.