Nauka online

Nauka online z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do komunikacji, przekazywania mediów i notowania jest niezwykle wygodną formą nauki. W Instytucie Językowym Madelaine mamy już ponad 8 lat doświadczenia w nauczaniu w tej formie.

Pomagamy w odrabianiu lekcji. Pracujemy w trybie indywidualnego nauczania. Przy zajęciach łączonych wysyłamy nauczycieli dwóch lub więcej specjalizacji (np. angielski i matematyka, hiszpański i fizyka).

Stosujemy się do wymogów Ministerstwa Oświaty, jednocześnie wprowadzając nowatorskie i autorskie programy nauczania tworzone na potrzeby Klienta.

Prowadzimy zajęcia w siedzibie naszej szkoły, dojeżdżając do biur, firm i mieszkań prywatnych. Świadczymy również profesjonalne zajęcia online przy wykorzystaniu nowoczesnych komunikatorów.

Specjalizujemy się w zajęciach indywidualnych lub małych, 2-3 osobowych grupach.

Fachowo przygotowujemy do wszystkich egzaminów językowych, jak również matur, egzaminów ósmoklasistów i egzaminów poprawkowych.

Darmowa pierwsza lekcja zapoznawcza

Oferujemy bezpłatną lekcję próbną przy nauce online, aby dostosować program, system pracy i pomoce dydaktyczne do potrzeb Ucznia.

Każda lekcja online przeprowadzana jest przy włączonej komunikacji video, na dostosowanym do Was komunikatorze zgodnie z preferencją Ucznia. Chociaż może dzielić nas wiele kilometrów, to czujemy się tak, jak gdybyśmy byli obok siebie. 

Dbamy o profesjonalizm połączony z serdecznością i wsparciem. Nauka online wymaga szczególnego zaangażowania i pasji nauczycieli, którzy motywują Ucznia i uatrakcyjniają naukę różnego rodzaju pomocami dydaktycznymi, jak również przesyłanymi materiałami, filmami, aplikacjami i utworami.

Stajemy na głowie, żeby Wam chciało się uczyć!