Kursy i szkolenia dla firm

Skorzystaj z wiedzy, zaangażowania i pasji zespołu Instytutu Językowego Madelaine do przeprowadzenia atrakcyjnych i świetnych merytorycznie kursów językowych dla Twojej firmy lub organizacji.

Od ponad 20 lat Instytut Madelaine łączy prawdziwą pasję do nauczania ze skutecznymi metodami i najlepszymi materiałami do nauki języka w firmach i organizacjach rządowych.

Szyjemy prawdziwe kursy na miarę dla naszych Klientów, łącząc osiągnięcia wiedzy psychologicznej i metodycznej dla szybkich i skutecznych rezultatów. Perfekcyjne połączenie personalizacji szkoleń i najnowocześniejszych materiałów pozwala osiągać cele firmom, menedżerom i pracownikom.

Naszym głównym celem jest szybkie i skuteczne zwiększenie umiejętności komunikacyjnych w Twojej firmie – niezależnie od tego, czy celem jest komunikacja wewnętrzna ze współpracownikami w obszarze globalnym, czy praca z Klientami z całego świata. 

Połączenie nowoczesnych aplikacji oraz postawienia nacisku na aktywną komunikację pozwala nam osiągać trwałe rezultaty zwiększające efektywność zespołów w firmach. Jednocześnie nie zaniedbujemy kwestii motywacji pracowników do nauki, wierząc, że to ona jest kluczem do zwiększania ich kompetencji.

Dojazd do firm stacjonarnie, nauka w firmach indywidualnie i w grupach oraz nauka online

Chociaż najwięcej Klientów wybiera kursy biznesowe z języka angielskiego, mamy szerokie doświadczenie w organizacji kursów między innymi z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego i polskiego dla obcokrajowców. Skontaktuj się z nami - uszyjemy dla Ciebie kurs na miarę.